KONTAKTY

Avenante s.r.o.
U Lávek 75
28908, Běrunice - Velké Výkleky
tel: +420 731 137 587
info@chytry-pes.cz

Úvod »Kočka » Krmivo pro kočky Royal Canin

Krmivo pro kočky Royal Canin

Krmivo pro kočky Royal Canin je krmivo vyvinuté s ohledem na ochranu a starost o zdraví koček. Odborné znalosti Royal Canin jsou založeny na každodenní péči a zkušenostech chovatelů a veterinárních odborníků na výživu a na vlastních pozorováních.

Podávání lidské stravy psům a kočkám je ignorováním existence fyziologických rozdílů. Zkrmováním lidské stravy je možné ohrozit zdraví zvířat. Zvířata by měla být respektována taková jaká jsou bez předsudků a polidšťování jejich majiteli.

Žaludek psa i kočky představuje více než 60% hmotnosti celého trávicího ústrojí, zatímco u člověka je to pouhých 10%. Střevo kočky i psa je velmi krátké a jeho kapacita je mnohem menší než u lidí. Průchod trávicím traktem je mnohem kratší a taková specifikace proto vyžaduje vysoce stravitelné krmivo.

  • Krmivo pro kočky Royal Canin je špičkové krmivo s vysokou stravitelností a energetickou hodnotou.
  • Krmivo pro kočky Royal Canin jsou granule velmi přesně odpovídající jednotlivým potřebám koček s ohledem na jejich aktivitu, velikost, plemeno, věk nebo způsob života. Jsou dlouholetým a prověřeným výsledkem výzkumu expertů na výživu psů a koček.
  • Krmivo pro kočky Royal Canin přispívají ke zdraví a dlouhému životu Vaší kočky.