KONTAKTY

Avenante s.r.o.
U Lávek 75
28908, Běrunice - Velké Výkleky
tel: +420 731 137 587
info@chytry-pes.cz

Úvod »Pes»Krmivo pro psy Royal Canin » Pro dospělého psa Royal Canin

Krmivo pro psa Royal Canin

Výrobce krmiva Royal Canin se snaží co nejvíce přizpůsobit krmivo specifickým požadavkům našich čtyřnohých přátel. Royal Canin vyvinul speciální receptury, které zohledňují věk, životní fázi, fyzickou aktivitu či zdravotní stav psů koček. Vždy si můžete vybrat takový typ krmiva Royal Canin, který odpovídá jejich potřebám. Není vhodné psovi přilepšovat, pokud tráví většinu dne na gauči, z vysoceenergetického krmiva pro aktivní psy Royal Canin příliš nabere na váze.

Krmivo pro dospělé psy Royal Canin není vhodné pro štěňata a naopak.

Nenechte se zlákat cenově výhodnými krmivy! Cena výrobku odráží veškeré náklady na jeho vývoj a výrobu: přípravu a testy optimální receptury, moderní výrobní zařízení, hodnotné vstupní suroviny a šetrný způsob jejich zpracování, technologie konzervace, kvalitní obalové materiály pro zachování výživné hodnoty.

Extrémně levné krmivo bezejmenné značky bude jen stěží splňovat výživové nároky Vašeho psa.

V okamžiku kdy si zkontrolujete doporučené dávkování levnějších a dražších krmiv zjistíte, že Váš pesnebo kočka spotřebuje levného krmiva v porovnání s krmivem vyšší cenové kategorie až dvojnásobek. Kvalitní krmivo od Royal Canin je vysoce koncentrované. To znamená, že relativně malý objem potravy obsahuje ve zhuštěné formě krmiva Royal Canin všechny nezbytné živiny. Výhodná koupě laciného krmiva může přímo ohrožovat zdraví Vašeho čtyřnohého kamaráda. 

Krmivo Royal Canin je vyrobeno z hodnotných surovin

Poskytne Vašemu psovi kočce plně vyváženou, dobře stravitelnou výživu, takže vystačíte s mnohem menším množstvím potravy.
 

Výběr krmiva pro domácí zvířata je téměř stejně odpovědnou otázkou jako výběr jídla pro malé dítě. Pes ani kočka si neumí říct a posoudit, zda mu strava vyhovuje. Rozhodování je jen a pouze v našich rukách.